Vacancies at FOSS

Pénzügyi Ügyintéző

Published: 2023-01-11
Department
Soft Flow
Pellérdi út 91/B
7634  Pécs

Contact
Kitti Zsinka
+36 20 232 8699

Country
Hungary

Csatlakozz a Soft Flow csapatához, mint Pénzügyi Ügyintéző és támogasd adminisztratív munkáddal a cégben folyó innovatív fejlesztéseket, melyek világszínvonalú élelmiszerbiztonsági eszközök létrehozását eredményezik, és hozzájárulnak bolygónk mezőgazdasági erőforrásainak fenntarthatóságához.

A Soft Flow egy 30 éves múlttal rendelkező pécsi biotechnológiai vállalat, amely 2016 óta a Dán FOSS csoport tagja. Kutatóközpontunkban számos új, izgalmas, világszínvonalú megoldást igénylő projekt van folyamatban, melynek működtetéséhez keressük a tehetséges, releváns tapasztalattal rendelkező új munkatársunkat, a Pénzügy csoportba.

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Elektronikus postakönyv vezetése, postai ügyintézés
  • Bejövő számlák kezelése (alaki, tartalmi ellenőrzése), iktatása
  • Szállítói számlák könyvelése SAP-ban
  • Kimenő számlázás, kintlévőségkezelés
  • SAP Szállító-Vevő törzs karbantartás
  • Házipénztár kezelés
  • Tárgyi eszközkezelés, leltárban való aktív közreműködés
  • Banki tranzakciók rögzítése és könyvelése SAP-ban
  • Kiküldetés elszámolások pénzügyi ellenőrzése
  • Utazással kapcsolatos biztosítások ügyintézése
  • Havi és év végi zárásban való aktív közreműködés
  • Szállító-Vevő partneri kapcsolattartás

Képzettség és tapasztalat

  • Középfokú pénzügyi-számviteli szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Integrált vállalatirányítási rendszer használatában szerzett gyakorlat

 Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • SAP pénzügyi modul ismerete

 Kit keresünk

  • Aki felelősséget vállal, és elkötelezett a munkája iránt
  • Precíz és igényes a munkájával szemben
  • Üzleti etikának megfelelően kommunikál írásban és szóban egyaránt
  • Csapatjátékos
  • Tud alkalmazkodni
  • Pozitív gondolkodású
  • Megosztja a megszerzett tudást, információt
  • Rugalmas

Amit kínálunk

  • Adminisztratív munka egy nemzetközi innovatív cég magyarországi leányválallatánál
  • Stabil cég szilárd üzleti stratégiával mely piacvezető a maga területén
  • Nyitott és barátságos kollegiális légkör
  • Modern új munkakörnyezet
  • Cafeteria próbaidő alatt is
  • Céges mobiltelefon
  • Rugalmas munkavégzés
  • Lakhatási támogatás 3 hónapon át, Pécsre költözés esetén

Kérjük, küldd el jelentkezésedet az alábbi linkre kattintva. Ne feledd, hogy csak a linken keresztül a jelöltkezelő rendszerünkbe jutott pályázatokat fogadjuk. A kiválasztás folyamatos, ezért javasoljuk, hogy mielőbb jelentkezz.

A munkával kapcsolatos további információkért kérjük, fordulj Zsinka Kittihez a kzsinka@foss.dk e-mail címen.

A FOSS elkötelezett a befogadó kultúra és a sokszínű munkaerő fenntartása mellett. Segíthetsz nekünk fenntartani az elfogulatlan felvételi folyamatot, ha a fényképet vagy az életkort nem tünteted fel a jelentkezési lapon.

Kövess minket a http://softflow.hu/ oldalon.

Apply for job as Pénzügyi Ügyintéző in Soft Flow