Vacancies at FOSS

Beszerzési Ügyintéző

Published: 2022-09-14
Department
Soft Flow
Pellérdi út 91/B
7634  Pécs

Contact
Piroska Boda
+36 202329517

Country
Hungary

Csatlakozz a Soft Flow csapatához, mint Beszerzési ügyintéző és támogasd adminisztratív munkáddal a cégben folyó innovatív fejlesztéseket, melyek világszínvonalú élelmiszerbiztonsági eszközök létrehozását eredményezik, és hozzájárulnak bolygónk mezőgazdasági erőforrásainak fenntarthatóságához.

A Soft Flow egy 30 éves múlttal rendelkező pécsi biotechnológiai vállalat, amely 2016 óta a Dán FOSS csoport tagja. Cégünknél számos új, izgalmas, világszínvonalú megoldást igénylő projekt van folyamatban, melynek működtetéséhez keressük a tehetséges, releváns tapasztalattal rendelkező új munkatársunkat, az Ellátási Lánc és Ügyfélkapcsolati csoportba.

Az új munkatárs fő küldetése a Kutatás fejlesztési és Gyártó labor valamint az egész cég működését érintő beszerzések biztosítása.

Főbb feladatok

  • A kutatás fejlesztési laborhoz és reagens gyártáshoz, valamint a napi operatív működéshez szükséges anyagok megrendelése, esetlegesen új beszerzési források felkutatása.
  • Beszerzések dokumentálása, a beszerzési adminisztráció teljeskörű ellátása.
  • A jóváhagyási folyamat követése, ellenőrzése, eltérések tisztázása az igénylőkkel.
  • A beérkezések követése, ellenőrzése, eltérések tisztázása a beszállítókkal.
  • A kanban rendszerrel működő anyagellátás esetén a gyártás jelzései alapján a készlet szintek figyelése, feltöltése, optimalizálása, ehhez kapcsolódó beszerzési feladatok ellátása.
  • Beszállítói teljesítések, számlázási ütemek felügyelete, költségek nyomon követése.
  • A beszerzési források folyamatos felülvizsgálata, optimalizálása, benchmarking.
  • Partner adatbázis frissítése.
  • Kapcsolattartás és hatékony együttműködés társosztályokkal és külső partnerekkel, folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal.
  • Aktuális projektek támogatása, önálló felelősségteljes munkavégzéssel. Aktív részvétel az ellátási láncban felmerülő problémák megoldásában a csapattal karöltve.
  • Kimutatások, elemzések, riportok, statisztikák készítése.
  • Közreműködés a beérkező anyagok bevételezésében.
  • Közreműködés raktári készletek ellenőrzésében.
  • Eseti készletszállítás a telephelyek között (városon belül) céges gépjárművel.
  • Eseti jelleggel kereskedelmi feladatok ellátása.

A pozícióhoz tartozó elvárások

  • Legalább 1-2 év munkatapasztalat beszerzési, logisztikai vagy releváns kereskedelmi területen.
  • Ellátási lánc folyamatainak ismerete.
  • Magabiztos angol nyelvtudás - szóban és írásban
  • Legalább 2 éves vezetői engedély (B típusú) és napi vezetési gyakorlat
  • MS Office programok magabiztos használata (Excel, Word, Outlook).

 Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Kimagasló táblázatkezelési készség (Excel függvények készítése: Pivot tábla, fkeres függvény).
  • Labor anyagismeret.
  • SAP Material Management használatában szerzett jártasság.

 Kit keresünk

  • Aki igényes és képes a precíz, pontos, határidőre történő munkavégzésre.
  • Megoldás fókuszú hozzáállású.
  • Energikus és proaktív, nyitottan tekint előre a jövőbeli projektekre.
  • Jó szervező- és időmenedzsment készségekkel rendelkezik.
  • Kiválóan kommunikál.
  • Szeret csapatban dolgozni.
  • Nyitott az önképzésre, van igénye a személyes fejlődésre.
  • Önálló problémamegoldó készséggel rendelkezik, képes egyedül vagy a csapat segítségével projekteket végrehajtani.

Amit kínálunk

  • Adminisztratív munka egy nemzetközi innovatív cég magyarországi leányválallatánál.
  • Stabil cég szilárd üzleti stratégiával mely piacvezető a maga területén.
  • Nyitott és barátságos kollegiális légkör.
  • Modern új munkakörnyezet.
  • Cafeteria próbaidő alatt is.
  • Rugalmas munkavégzés.
  • Lakhatási támogatás 3 hónapon át, Pécsre költözés esetén.

Kérjük, küldd el jelentkezésedet az alábbi linkre kattintva. Ne feledd, hogy csak a linken keresztül a jelöltkezelő rendszerünkbe jutott pályázatokat fogadjuk.

A kiválasztás folyamatos, ezért javasoljuk, hogy mielőbb jelentkezz.

A munkával kapcsolatos további információkért kérjük, fordulj Dr. Boda Piroskához a pboda@foss.dk e-mail címen.

Az üres állásokra beérkezett valamennyi pályázatot örömmel fogadjuk, és a pályázó viszonylagos érdeme alapján mérlegeljük a pozíció szerepprofiljával szemben, tekintet nélkül bőrszínre, fajra, nemzetiségre, etnikai származásra, nemre, szexuális orientációra, családi állapotra, fogyatékosságra, szülői felelősségre, életkorra, vallási vagy politikai meggyőződésre.

Kövess minket a http://softflow.hu/ oldalon.

Apply for job as Beszerzési Ügyintéző in Soft Flow