FOSS
FOSS

Vacancies at FOSS

Labor adminisztrátor

Published: 2019-07-24
Department
Soft Flow
Ürögi Fasor 2/A
7634  Pécs

Contact
Németh Viktória
+36 20 973 4275

Country
Hungary

Biotechnológiai kutatás–fejlesztésben élen járó vállalkozásunk innovatív projektjeihez keresünk tehetséges, elkötelezett munkatársakat, folyamatosan bővülő pécsi telephelyünkre, az alábbi pozícióba:

LABOR ADMINISZTRÁTOR

Egy modern biotechnológiai labor mindennapi működésének alapja egy gördülékeny laborüzemeltetési rendszer. Ha szeretnéd ezt a munkát támogatni a napi rendelések intézésével, készletfelméréssel, a leltár napra készen tartásával, valamint a műszerek karbantartás- és kalibráció követésével, akkor Te vagy az új kolléga, akit keresünk. Fontos része lesz továbbá a munkának az érvényben lévő ISO 9001 szabályok betartása, beleértve a hulladékkezelés- és a munkabiztonság intézését. Ez magában foglalja a kapcsolattartást a szabályozó hatóságokkal, ezzel biztosítva a napra kész dokumentációt és a szabályozásnak való megfelelőséget.

A Soft Flownál innovatív környezetben dolgozhatsz, ahol kreatív kutatóinkkal és minőség orientált termelési csoportunkkal együttműködve egy nagyszerű csapat tagja lehetsz. Saját szakterületünkön piacvezetők vagyunk, ezért izgalmas kihívásokra számíthatsz, támogathatod a legelőremutatóbb projektjeinket, amelyekben a csapatmunkára és a kooperációra is nagy hangsúlyt helyezünk.

Főbb feladatok

  • a laboratóriumi nyilvántartások vezetése és frissítése, standard műveleti előírások készítése
  • a laboratóriumi vegyszerek és készülékek beszerzési folyamatának támogatása
  • Laboratóriumi vegyszerek, oldatok, műszerek rendszeres leltározása, fogyáskövetés
  • Az ISO rendszer gyakorlatának megfelelő laborműködés és karbantartás biztosítása
  • Műszerkarbantartási feladatok nyomon követése, megszervezése, ellátása
  • Beszerzési és logisztikai feladatok elvégzése (rendelés, reagens bevételezés, vámügyek intézése)
  • Kapcsolattartás a laboratórium megfelelő működéséhez kapcsolódó szabályozó hatóságokkal

Végzettség

  • Legalább középfokú végzettség, 1-2 éves adminisztrátori, vagy beszerzői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Középfokú szintű szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás

Személyes készségek

  • Precíz, önálló munkavégzés,
  • Határidők betartása
  • Proaktivitás, problémamegoldó képesség
  • Stressztűrő képesség
  • Jó kommunikációs készségek

 Előnyt jelent

  • Aktív, laboratóriumi munkában szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Laboratóriumi dokumentációs rendszerek és eljárások alkalmazásában szerzett tapasztalat
  • Vegyésztechnikusi végzettség, vagy BSc bármely természettudományos területen

Amit kínálunk

  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Költözés esetén 3 hónapig biztosított szállás vendégházunkban

Kapcsolat

Pályázatodat kérjük az alábbi linken keresztül mielőbb juttasd el számunkra.

Ha a pozícióval kapcsolatban részletes információra lenne szükséged, bátran keresd Németh Viktóriát az alábbi elérhetőségeken: vnemeth@foss.dk ; +36 20 973 4275

Minden pályázatot kizárólag a munkaköri profilhoz mérten bírálunk el, származás, nemzetiség, állampolgárság, nem, gender, szexuális orientáció, fogyatékosság, családi állapot, életkor, vallási meggyőződésre való tekintet nélkül.

Soft Flow-t 1988-ban alapították az USA-ban, majd 1992-ben a cég Magyarországon folytatta tevékenységét. A Soft Flow az áramlási citometria, az élelmiszer és takarmánybiztonság terén vezető biotechnológiai vállalat, több, mint 20 éves tapasztalattal a kutatás fejlesztés terén, a legnagyobb piaci szereplőkkel szorosan együttműködve. A dánia székhelyű FOSS Analytical 2016-ban vásárolta fel a Soft Flow-t. 2017-ben a Soft Flow az Innovatív Márka kategóriában elnyerte a Magyar Brands elismerést.

A Soft Flow mitegy 50 magasan képzett munkavállalót foglalkoztat pécsi telephelyén. A folyamatosan bővülő cég a közeljövőben felépítendő korszerű K+F központjában fogja folytatni működését.

www.softflow.hu

A FOSS világszinten élen jár az élelmiszerminőséget és biztonságot mérő innovatív analitikai műszerek gyártásában. A FOSS olyan megoldásokat kínál, amely a fogyasztók számára termelt termékek magasz színvonalú minőségének támogatása által biztosítja ügyfelei a fenntartható és profitábilis üzletmenetét.

A világ dinamikus népességnövekedése által generált élelmiszerkereslet 2050-ig 60%-kal fogja növelni az élelmiszerek iránti keresletet. A világ népessége egyre vagyonosabbá válik, a középosztály globális növekedés tovább bővíti az élelmiszer iránti keresletet. Ez az élelmiszertermelőket arra fogja sarkallni, hogy minél hatékonyabban, minél kevesebb veszteséggel hasznosítsák erőforrásaikat. A FOSS rendelkezik azzal a know-how-val, amely a termelőket képessé teszik ezeknek a kihívásoknak a profitábilis és fenntartható orvoslására.

A családi tulajdonban lévő FOSS vállalatot 1956-ban alapították. A cég központja a dániai Hilleroed-ben található, a kutatás-fejlesztés és a termelés a dán és a kínai telephelyeken történik. A FOSS termékek a világ 30 országában jelen lévő kereskedelemi képviseleteken keresztül kerül ügyfeleinkhez. A FOSS mintegy 1500 magasan képzett munkavállalót foglalkoztat világszerte.

Apply for job as Labor adminisztrátor in Soft Flow